Maszyna ruszyła - głosowanie rozpoczęte!

Blisko 200 wielkopolskich szkół stoi przed szansą na zdobycie cennych nagród w ramach programu "Szkoła Małego Inżyniera". Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie, które pozwoli wyłonić trzynasty laureatów pierwszej edycji programu. To właśnie liczba zdobytych głosów zdecyduje o zwycięstwie w programie. Głosowanie potrwa do 18 grudnia. W tym czasie jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie na wybraną przez siebie placówkę. By oddać głos kliknij tutaj.

Przypomnijmy, że każda ze zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych w swoich placówkach. Dzięki nim nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę – to pewnie! Praktyczna wiedza przekazana w atrakcyjny sposób to klucz do umysłów i serc przyszłych (małych jeszcze) inżynierów.

Przed szkołami najtrudniejszy czas – zdobycie jak największej liczby głosów. Wiemy, że to nie jest łatwe zadanie, ale wierzymy w pomysły, zaangażowanie i kreatywność szkół. Przygotowaliśmy
dla placówek zbiór kilku prostych działań, które mogą okazać się pomocne w promowaniu danej kandydatury. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na cztery części: działania w szkole, w internecie, w media lokalnych oraz pozostałe. To oczywiście tylko przykłady działań. Ich lista jest dużo dłuższa, pewnie pomysłów na zdobycie głosów jest tyle, ile zgłoszeń do udziału w programie. Liczymy na Was i mocno trzymamy kciuki. Powodzenia! Poradnik do pobrania pod artykułem.

Inicjatorzy projektu

Organizatorzy