Nowe rozdanie

Już wkrótce IV edycja programu Szkoła Małego Inżyniera!

Po raz czwarty

Przed nami IV edycja Szkoła Małego Inżyniera! Do udziału w programie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z całej Wielkopolski. Na zgłoszenia czekamy od 01.10.2019 do 15.11.2019 za pośrednictwem strony www.szkolamalegoinzyniera.pl. W tym roku nagrodzimy pierwsze 10 szkół, które w dwutygodniowym plebiscycie internetowym uzbierają największą liczbę głosów poparcia. Oznacza to, że jak co roku, o wygranej w programie zadecyduje przede wszystkim zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców i całej społeczności lokalnej.

Wyjątkowy zestaw nagród

Każdy z finalistów otrzymuje pakiet wyjątkowych nagród:

• zestaw klocków Lego Mindstorm EV3 o wartości 6 000,00 złotych umożliwiający samodzielne konstruowanie i programowanie robotów;
  • całodniowy Festiwal Nauki dający dzieciakom wiele wrażeń i pozytywnych emocji;
  • certyfikowane szkolenie dla dwóch nauczycieli ułatwiające im atrakcyjne prowadzenie zajęć z robotyki z wykorzystaniem otrzymanych zestawów klocków Lego Mindstorm;

Już dziś zgłoś szkołę swojego dziecka!

Zgłoszenie szkoły do udziału w programie wymaga wypełnienia specjalnego formularza umieszczonego na stronie internetowej programu. Zrobić może to każda pełnoletnia osoba związana z daną placówką edukacyjną – dyrektor, nauczyciele, rodzice uczniów, pracownicy szkoły.

A więc do dzieła!