• Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty we Wrześni

ul. Szkolna 1 , 62-300 Września

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni, to szkoła z tradycjami. Nieustannie się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe technologie. W naszej codziennej pracy dbamy o rozwój uczniów wdrażając nowoczesne metody nauczania. Zaangażowanie uczniów w rozwiązywanie problemów, rozwijanie logicznego myślenia i kreatywności z pewnością ułatwią młodym ludziom wejście w dorosły świat. To właśnie dlatego rozwój nauk ścisłych takich, jak matematyka, informatyka, kodowanie, programowanie, robotyka czy automatyka są dla nas ważne.
    Udział w programie Szkoła Młodego Inżyniera z pewnością będzie ogromnym wsparciem dla naszych codziennych działań.