• Szkoła Filialna w Tłokach

Tłoki 43 , 64-200 Wolsztyn

Jesteśmy szkołą, która nastawiona jest na wszechstronny rozwój dziecięcych umiejętności i zdolności. Pragniemy, by nasza mała szkółka położona na wsi, dawała dzieciom również takie same szanse jak szkoły w miastach. Dużą wagę stawia się obecnie na umiejętności programowania, kodowania, dlatego startujemy w tym konkursie, by pozyskać niezbędne pomoce do kształtowania ww. umiejętności. Budżet naszej szkoły nie pozwala na zakup tak atrakcyjnych pomocy dydaktycznych. Dzięki wygranej nasza placówka stałaby się bardziej atrakcyjną dla dzieci i ich rodziców, jak i scaliłaby środowisko. Udział byłby także dążeniem do osiągnięcia wspólnego sukcesu i aktywizacji rodziców na rzecz naszej szkoły. Ponadto ciekawsza oferta edukacyjna mogłaby wzbudzić większe zainteresowanie w miejscowościach położonych blisko Tłok i przyciągnąć nowych uczniów.