• Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie

Kąkolewo 64 , 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie to niewielka wiejska szkoła z długą tradycją. Uczęszczają do niej uczniowie z sześciu miejscowości. Chcemy, aby była ona placówką nowoczesną, kształcącą młodych ludzi myślących innowacyjnie. Codziennie pracownicy szkoły starają się w optymalny sposób wykorzystywać zasoby szkoły i pozyskiwać nowe pomoce dydaktyczne w celu uatrakcyjnienia zajęć i wzbudzenia w uczniach ciekawości świata Nauki.
    Jesteśmy przekonani, iż już od najmłodszych lat należy zaszczepiać w uczniach pasję i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy. Udział w zajęciach z robotyki pomoże uczniom rozwijać w sobie umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, pozwolą na praktyczne przyswajanie informacji.
    Jako mała szkoła z wielkim zaangażowaniem będziemy wykorzystywać możliwości zapewnione finalistom IV edycji Programu Szkoła Małego Inżyniera.