• Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie

ul. Kościelna 46/48 , 62-081 Przeźmierowo

Nasza szkoła to miejsce przyjazne i otwarte na nowe pomysły dzieci, nauczycieli i rodziców. Staramy się maksymalnie wykorzystywać swój potencjał przy wprowadzaniu naszych podopiecznych do świata nowych technologii. Programowanie przy użyciu ozobotów i języka Scratch nie jest nam obce. Od kilku lat prężnie działa i cieszy się dużym zainteresowaniem koło „Mistrzowie kodowania”. Chcąc zwiększyć efekty nauczania oraz silniej motywować uczniów do nauki stosujemy różne innowacyjne środki dydaktyczne. Prowadziliśmy z uczniami „Tabletowe lekcje”. Dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i umiejętności w projektowaniu na dodatkowych zajęciach z grafiki komputerowej. Współpracujemy z uczelniami wyższymi o profilu technicznym w ramach „Nocy naukowców”. Wciąż jesteśmy chłonni nowej wiedzy i pełni zapału do poznawania tajemnic świata technologii. Robotyka i programowanie to doskonała zabawa z wiedzą oraz inwestycja w przyszłość naszych uczniów. Niech moc technologii będzie z nami! Głosujcie na nas!