• Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu

ul. Mostowa 10 , 64-360 Zbąszyń

Szkoła w Zbąszyniu to jedyna placówka w mieście - uczęszcza do nas prawie 800 uczniów. Zbąszyń to miasto niewielkie, ale dynamiczne i z wielkimi ambicjami: nasi ucnziowie chcą mieć takie same szanse edukacyjne jak ich koledzy z wielkich miast. W szkole stawiamy na kreatywność i innowacje, staramy się wykorzystywać ludzki potencjał - umiejętności i wiedzę naszych nauczycieli, rodziców naszych uczniów, prywatnych przedsiębiorców, absolwentów naszej szkoły. Pracujemy tym, co mamy: narzędzia do pracy z uczniami staramy się wykorzystać jak najlepiej. Czasem jednak po prostu brakuje sprzętu i pieniędzy.
    Dlatego dla zbąszyńskiej "Fiedlerówki" udział w programie byłby ziszczeniem najpiękniejszych snów o edukacyjnej przyszłości naszych uczniów. Po prostu.