• Szkoła Podstawowa im.A.Fiedlera w Przeźmierowie

ul. Kościelna 46/48 , 62-081 Przeźmierowo

Szkoła w Przeźmierowie, w której uczy się i moja córka i mój syn jest szkołą publiczną. Mimo ograniczonych środków szkoła bardzo dba o to, aby wspierać dzieciaki w umiejętności dokonywania decyzji co do swojej przyszłości. Organizuje zajęcia z doradztwa zawodowego i to nie tylko dla starszych klas (7-8), ale i dla klas młodszych. Wciąga rodziców w ten obszar. Przykład - zorganizowane w czerwcu 2019 Warsztaty Zawodów, gdzie zainteresowane dzieciaki mogły przyjść i zobaczyć, z czym "je się" praca niektórych rodziców i czym oni na co dzień się zajmują . Zainteresowanie było naprawdę duże, szczególnie zawodami technicznymi.
    Warsztaty te przygotowywaliśmy własnymi środkami. teraz hciałabym, aby zrobić to jeszcze bardziej profesjonalnie. Choćby poprzez Szkołę Małego Inżyniera!!!!