• Szkola Podstawowa Milenium w Gnieźnie

Szkoła Podstawowa Milenium ul. Okulickiego 3A , 62-200 Gniezno

Grupa Edukacyjna Milenium to najwyższa jakość edukacji od przedszkola przez szkołę podstawową i liceum aż po studia i studia podyplomowe. Stawiamy na nowoczesne nauczanie, w którym zabawa, radość tworzenia i rozwijanie własnych pasji zajmują poczesne miejsce. Nasi Licealiści w ramach zajęć dodatkowych mogą uczyć się programowania i obsługi AutoCADA. Promocja nauk ścisłych to jedna z głównych idei, która nam przyświeca. Uczniowie szkoły podstawowej mają rozszerzoną ilość godzin z matematyki (5 godz lekcyjnych / tyg), dodatkowo słabsi uczniowie korzystają z zajęć wyrównawczych, a lepsi - z matematycznego kółka zainteresowań. Idąc tym tropem, naszym marzeniem jest by wprowadzić robotykę, automatykę i podstawy programowania do naszej szkoły.