• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance

ul. Staszica 6 , 64-980 Trzcianka

Witajcie!
    Przedstawiamy Wam Szkołę Podstawową nr 1 w Trzciance. Nasza szkoła ma długą i bogatą, ponad 50-letnią (łącznie z okresem gimnazjalnym) historię. Mamy wspaniałe wyniki w szkolnych i międzyszkolnych konkursach wymagających dużej wiedzy, sprawności fizycznej i umiejętności artystycznych. Mamy wykwalifikowaną kadrę, pełną kreatywności i zaangażowania w swoją pracę. Mamy fantastycznych, otwartych i pomysłowych uczniów. Są wśród nich mali (i więksi) domorośli inżynierowie, dla których nowoczesne technologie to „chleb codzienny”. Szkoła Małego Inżyniera stanowi idealne uzupełnienie działań dydaktycznych. Zajęcia dydaktyczne to korzenie, które pozwalają naszym uczniom poznawać i zrozumieć świat. Szkoła Małego Inżyniera to skrzydła, pozwalające rozwinąć zainteresowania, połknąć bakcyla poszukiwań odpowiedzi na pytania: jak to działa? jak to jest zrobione? jak to zepsuć, a potem naprawić (oczywiście lepiej)? Robotyka, automatyka i programowanie są fascynujące. Wierzymy, że każdy sukces zaczyna się od dobrej edukacji. Jednym z kluczy jest wiedza przekazywana w sposób ciekawy, nowoczesny i interesujący. Szkoła Małego Inżyniera byłaby niezwykłym wydarzeniem w naszej społeczności szkolnej, dlatego serdecznie Was zapraszamy do głosowania. Odwiedźcie nas w Trzciance!