• Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu

os. B. Chrobrego 105 , 60-681 Poznań

Jesteśmy szkoła z 34-letnim stażem. Nasza szkoła liczy 36 oddziałów, w których uczy się ponad 800 uczniów. Każdego roku staramy się pozyskiwać środki z różnych źródeł na wyposażenie, jednak nie jesteśmy w stanie sami w pełni zaspokoić potrzeb naszej placówki. Wygrana w projekcie dałaby możliwość stania się w części szkołą XXI wieku. Mając odpowiednie wyposażenie, będziemy mogli zaoferować uczniom ciekawe i nowoczesne zajęcia z programowania i robotyki w ramach lekcji informatyki. Nasza szkoła ma potencjał na szeroki rozwój, a uzyskany sprzęt przyczyniłby się do rozwoju naszej placówki i ubogaciłby zajęcia, a uczniom dał możliwość nauki przez zabawę oraz rozwijania zainteresowań i umiejętności bardzo potrzebnych w dzisiejszym świecie.