• Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Kaliszu

ul. Harcerska 1 , 62-800 Kalisz

Nasza szkoła w pełni popiera ideę programu streszczonego w słowach: "wiedza przekazana w sposób ciekawy, nowoczesny i interesujący dla uczniów jest kluczem do sukcesu. Zaszczepienie w młodych ludziach pasji do robotyki, kreatywności oraz zaangażowania w rozwiązywanie problemów zaprocentuje w przyszłości. "
    Działamy tak aby nasi uczniowie mogli się twórczo i na miarę swoich możliwości rozwijać, byli rzetelnie przygotowani do dalszej nauki i świadomie wybierali drogę kształcenia, umieli odważnie, sprawnie i odpowiedzialnie funkcjonować we współczesnym świecie. Wygrana w konkursie wzbogaci nasze działania, dostarczając narzędzi oraz nowych i ciekawych pomysłów do promocji nauk ścisłych. Wymarzoną nagrodą jest festiwal technologiczny oferujący niezwykłe stanowiska edukacyjne oraz warsztaty z robotyki i programowania dla wszystkich uczniów szkoły. Jest o co walczyć!

LICZYMY NA WASZE GŁOSY!