• Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach

Lenartowice 59, 63-300 Pleszew , 63-300 Lenartowice

Nasza szkoła w ramach projektu może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. Uczniowie mogą mięć okazję uczestniczyć w całodniowym festiwalu technologicznym, pełnym niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły. Nauczyciele mogą mieć okazję uczestniczyć w certyfikowanym szkoleniu z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO. Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera", dla nas również jest ona niezwykle istotna dlatego chcemy, aby w tym roku i nasza szkoła wzięła udział w projekcie.