• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim

ul.Szkolna 1 , 63-810 Borek Wielkopolski

Jesteśmy szkołą, w której wszechstronny rozwój dziecka jest celem pierwszoplanowym. Chcemy uczyć kreatywności i w sposób ciekawy wprowadzać trudne treści programowe. Uważamy, że zadania rozwiązywane metodą problemową z wykorzystaniem robotów, przełożą się na sukces przyszłych pokoleń.

Stąd po raz drugi chcemy wystartować w konkursie, licząc tym razem na większe zrozumienie i wsparcie nie tylko samych zainteresowanych, ale również lokalnej społeczności. Nasi uczniowie uczestniczyli aktywnie w projektach: w roku szkolnym 2017/2018 w projekcie przyrodniczym „Co tam kuka w lesie?” - oraz w projekcie edukacyjnym „Być jak Ignacy.

W roku szkolnym 2018/2019 startujemy z „Misja Inżynier Junior” - projektem związanym z naukami ścisłymi.